2020 Sesenta Años AERC Results

  AERC 25 Day One            
1 M36553 Bischoff, Carol H H52583 Kenlyn Struts 11:15:00 8:00:00 3:15:00
2 M34888 Sansome, Ashley M H53730 Diamond Smuggler 12:18:00 8:00:00 4:18:00
3 9124 Brown, Jim M H46475 Just Unexpected 12:29:00 8:00:00 4:29:00
4 15166 Brown, Cindy F H45980 DC Valor 12:29:10 8:00:00 4:29:10
5 M6537 Niebergall, Susie F H47394 Midas-Touch 12:42:00 8:00:00 4:42:00
6 M7506 Eskander, Bart L H56393 Afire Mobility 12:42:10 8:00:00 4:42:10
7 M37391 Rigney, Lynn L NA Starbuck 12:59:00 8:00:00 4:59:00
8 M33698 Kramlich, Christina F NA FV Rabbizi 13:06:00 8:00:00 5:06:00
9 2430 Waltenspiel, Ruth M H51550 Rushcreek Stu 13:06:10 8:00:00 5:06:10
10 M42594 Woehr, Jelena F H51403 Aavanti 13:10:00 8:00:00 5:10:00
11 M45376 Doody, Kady L H54009 FV Amazing Farwa 13:10:10 8:00:00 5:10:10
12 NA Mitchell, Melanie H NA Phoenix 13:12:00 8:00:00 5:12:00
13 M21761 Hughes, Connie M H51372 A Nobel Prize CDA 13:14:00 8:00:00 5:14:00
14 M46305 Dubois, Donna L H57643 Apache 13:14:10 8:00:00 5:14:10
15 M34723 Coble, Michelle M H57170 Dress Like a Coach 13:23:00 8:00:00 5:23:00
16 M46149 Martin, Steven H H57416 Standing Ovation 13:24:00 8:00:00 5:24:00
17 5728 Schneider, Lisa F H31874 PR Tallyrand L 8:00:00 L
  AERC 50           8:00:00  
1 M30791 Bailie, Pam F H44577 Bailie Skrit Ablaze 16:05 8:30:00 7:35:00
2 M41167 Tuley, Kerrie F H55278 WP Aurdacious “Copper” 16:05:10 8:30:00 7:35:10
3 M38547 Lange, Becky L H44455 Mocha Jack aka M 16:15:00 8:30:00 7:45:00
4 M44169 Richardson, Holly F H49265 Shalimar Yukon 16:40:00 8:30:00 8:10:00
5 M18850 Farrin, Alison F H54220 Camber de Culdi 16:40:10 8:30:00 8:10:10
6 M45460 Wheeler, Ally J H40016 JDS Chance Remark 16:48:00 8:30:00 8:18:00
7 M46616 Besset, Paula F NA Belesma Rosa 16:48:10 8:30:00 8:18:10
8 M40131 Retoske, Laura L H50291 Belle 16:48:20 8:30:00 8:18:20
9 M41909 Chriss, Robin L H56050 Perfect Love GWA 16:48:30 8:30:00 8:18:30
10 5252 Rabe, Dave M H47516 Cocamoe Joe 17:05:00 8:30:00 8:35:00
11 2925 Niehaus, Jennifer L H51393 Nefuso Grande RSI 17:05:10 8:30:00 8:35:10
12 14553 Boscoe, Debbie F H40948 Scarlet Windsong 17:05:20 8:30:00 8:35:20
13 M33863 Peña, Gayle F H47140 GP Bold FX 19:10:00 8:30:00 10:40:00
14 13879 Helly, Heidi F H50674 Optimas Prime 19:15:00 8:30:00 10:45:00
15 745529 Lucero, Lilia L H56479 WN Jahara Aljassimya 19:15:10 8:30:00 10:45:10
16 30552 Noll, Tom L H43267 Whiskey 19:20:00 8:30:00 10:50:00
17 4165 Bomar, Nina M H57398 Nino 19:20:10 8:30:00 10:50:10
  AERC 30 Day Two            
1 M36553 Bischoff, Carol H H52583 Kenlyn Struts 12:08:00 7:30:00 4:38:00
2 M38411 Downs, Steve H H54341 Kenlyn Hotshot 12:08:00 7:30:00 4:38:00
3   Stein, Laurie N NA Bailie Skrit Ablaze 12:20:00 7:30:00 4:50:00
4 9124 Brown, Jim M H51109 Shay 13:00:00 7:30:00 5:30:00
5 15166 Brown, Cindy F H45980 DC Valor 13:00:10 7:30:00 5:30:10
6 M7506 Eskander, Bart L H56393 Afire Mobility 13:08 7:30:00 5:38:00
7 M44602 Mohr, Nicole L H51103 Foxy Cleopatra 13:16:00 7:30:00 5:46:00
8 M45376 Doody, Kady L H51403 Aavanti 13:47:00 7:30:00 6:17:00
9 5728 Schneider, Lisa F H54009 FV Amazing Farwa 13:47:10 7:30:00 6:17:10
10 M13882 Mitchell, Melanie H NA Phoenix 14:01:00 7:30:00 6:31:00
11 M17954 Florio, Rebecca H H50473 Josey Wales 14:01:10 7:30:00 6:31:10
12 M37391 Rigney, Lynn L NA Starbuck 14:01:20 7:30:00 6:31:20
13 M22380 Tryde, Dana L H55892 Ted 14:03:00 7:30:00 6:33:00
14 2457 Wilson, Jane M H49041 AM Zabibis Rage (Zee) 14:03:10 7:30:00 6:33:10
15 5481 Lyon, Debby F H52820 AM Zabibis Ragenstar (Taz) 14:03:20 7:30:00 6:33:20
16 M46305 Dubois, Donna L H51372 A Noble Prize 14:05:00 7:30:00 6:35:00
17 M21761 Hughes, Connie M H46186 WMA Holy Fire 14:05:10 7:30:00 6:35:10
18 M39441 Thomas, Shannon M H54222 Samson 14:18:00 7:30:00 6:48:00
19 M40913 Pereverziev, Sarah L H54377 MMS Shads Prince William 14:18:10 7:30:00 6:48:10
20 M34723 Coble, Michelle M H57170 Dress Like a Coach 14:20:00 7:30:00 6:50:00
21 M43907 Hastings, Margaret H54177 Pravda PMB 14:34:00 7:30:00 7:04:00
22 M17497 Kilty-Newburn, Jill L NA Ensemble 14:35:00 7:30:00 7:05:00
23 M33698 Kramlich, Christina F NA FV Rabbizi 14:35:10 7:30:00 7:05:10
24 2430 Waltenspiel, Ruth M H51550 Rushcreek Stu 14:35:20 7:30:00 7:05:20
25 M46522 Gallison, Carrie F H57991 Ready Jett Go 17:20:00 7:30:00 9:50:00
26 M46631 Szamosi, Almut N NA Pacific Apollo 17:20:00 7:30:00 9:50:00
28 M46632 Davis, Chrisinda L H58161 Dante 17:40:10 7:30:00 10:10:10
  AERC 55              
1 4165 Bomar, Nina M H52976 Saudii BSF 17:30:00 7:00:00 10:30:00
2 5252 Rabe, Dave M H42621 White Cloud 17:30:00 7:00:00 10:30:00
3 M46616 Besset, Paula F NA Belesma Rosa 17:40:00 7:00:00 10:40:00
4 13879 Helly, Heidi F H50674 Optimas Prime 17:41:00 7:00:00 10:41:00
4 M45460 Wheeler, Ally J H40016 JDS Chance Remark L L L
5 M41909 Chriss, Robin L H56050 Perfect Love GWA RO RO RO
  AERC LD Day Three            
1 M36553 Bischoff, Carol H H52583 Kenlyn Struts 11:15:00 7:30:00 3:45:00
1 M38411 Downs, Steve H H54341 Kenlyn Hotshot 11:15:00 7:30:00 3:45:00
3 M12322 McFarlane, Kathy L H51215 Cache 11:29:00 7:30:00 3:59:00
4 M38547 Lange, Becky L H44455 Mocha Jack aka M 11:39:00 7:30:00 4:09:00
5 M34723 Coble, Michelle M H57170 Dress Like a Coach 12:42:00 7:30:00 5:12:00
6 M37391 Rigney, Lynn L NA Starbuck 12:54:00 7:30:00 5:24:00
  AERC 50              
1 5252 Rabe, Dave M H47516 Cocamoe Joe 14:35:00 7:00:00 7:35:00
2 M45590 Buchy, Claire L H54102 Ravenwood Sunet 15:45:00 7:00:00 8:45:00
3 14553 Boscoe, Debbie F H40948 Scarlet Windsong 16:35:00 7:00:00 9:35:00
4 2925 Niehaus, Jennifer L H51393 Nefuso Grande RSI 16:41:00 7:00:00 9:41:00
5 M33863 Peña, Gayle F H47140 GP Bold FX 17:37:00 7:00:00 10:37:00
6 M41167 Tuley, Kerrie F H55278 WP Aurdacious “Copper” 17:37:10 7:00:00 10:37:10
7 13879 Helly, Heidi F H50674 Optimas Prime 17:47:00 7:00:00 10:47:00